752081104GPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 752081104GPTR13
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SRT
Duomenų lapai: 752081104GPTR13.pdf
  • Pranešimas
752081104GPTR13 specifikacijos
Dalies numeris 752081104GPTR13 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SRT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71635 pcs Duomenų lapas 752081104GPTR13.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.465" L x 0.080" W (11.81mm x 2.03mm)
Serija 752 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100k
"Power Per Element" 80mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-SRT Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 7 Pins skaičius 8
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.53mm) Išsamus aprašymas 100k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SRT
Circuit Type Bussed Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
752081222GPTR13
752081222GPTR13
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SRT
Sandelyje: 76447 pcs
parsisiųsti: 752081222GPTR13.pdf
RFQ
752081104GP
752081104GP
apibūdinimas: RES ARRAY 7 RES 100K OHM 8SRT
Sandelyje: 54666 pcs
parsisiųsti: 752081104GP.pdf
RFQ
752081222GPTR7
752081222GPTR7
parsisiųsti: 752081222GPTR7.pdf
752081222G
752081222G