745X102104JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 745X102104JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512
Duomenų lapai: 745X102104JP.pdf
  • Pranešimas
745X102104JP specifikacijos
Dalies numeris 745X102104JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 683557 pcs Duomenų lapas 745X102104JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija 745 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 10
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 100k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals