745C101682JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C101682JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 745C101682JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 2512
Duomenų lapai: 745C101682JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
745C101682JTR specifikacijos
Dalies numeris 745C101682JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 6.8K OHM 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5610 pcs Duomenų lapas 745C101682JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija 745 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 6.8k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)