745C101224JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
745C101224JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 745C101224JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 220K OHM 2512
Duomenų lapai: 745C101224JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
745C101224JTR specifikacijos
Dalies numeris 745C101224JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 220K OHM 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5496 pcs Duomenų lapas 745C101224JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija 745 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 220k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 745C101224JCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išsamus aprašymas 220k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Bussed