744C083562JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083562JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 744C083562JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 2012
Duomenų lapai: 744C083562JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
744C083562JTR specifikacijos
Dalies numeris 744C083562JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 2012 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4187 pcs Duomenų lapas 744C083562JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Serija 744 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 5.6k
"Power Per Element" 125mW Pakuotė Tape & Reel (TR)