744C083180JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C083180JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 744C083180JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 18 OHM 2012
Duomenų lapai: 744C083180JP.pdf
  • Pranešimas
744C083180JP specifikacijos
Dalies numeris 744C083180JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 18 OHM 2012 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 904513 pcs Duomenų lapas 744C083180JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Serija 744 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 18
"Power Per Element" 125mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2012, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 744C083180JPTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 18 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals