744C043330JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
744C043330JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 744C043330JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 33 OHM 1210
Duomenų lapai: 744C043330JP.pdf
  • Pranešimas
744C043330JP specifikacijos
Dalies numeris 744C043330JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 33 OHM 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1263615 pcs Duomenų lapas 744C043330JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.100" W (3.20mm x 2.54mm)
Serija 744 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 33
"Power Per Element" 125mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 744C043330JPTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 33 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1210 (3225 Metric), Concave, Long Side Terminals