743C083470JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083470JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C083470JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 47 OHM 2008
Duomenų lapai: 1.743C083470JP.pdf2.743C083470JP.pdf
  • Pranešimas
743C083470JP specifikacijos
Dalies numeris 743C083470JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 47 OHM 2008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1297763 pcs Duomenų lapas 1.743C083470JP.pdf2.743C083470JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serija 743 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2008, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 743C083470JPTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 47 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals