743C083152JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083152JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C083152JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 2008
Duomenų lapai: 743C083152JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
743C083152JTR specifikacijos
Dalies numeris 743C083152JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 2008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5275 pcs Duomenų lapas 743C083152JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Serija 743 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.5k
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)