743C043220JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C043220JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 743C043220JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 22 OHM 1008
Duomenų lapai: 1.743C043220JP.pdf2.743C043220JP.pdf
  • Pranešimas
743C043220JP specifikacijos
Dalies numeris 743C043220JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 22 OHM 1008 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1076059 pcs Duomenų lapas 1.743C043220JP.pdf2.743C043220JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.100" L x 0.079" W (2.54mm x 2.00mm)
Serija 743 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 22
"Power Per Element" 100mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1008, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 743C043220JPTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išsamus aprašymas 22 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1008, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated