742C163750JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163750JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C163750JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 75 OHM 2506
Duomenų lapai: 1.742C163750JP.pdf2.742C163750JP.pdf
  • Pranešimas
742C163750JP specifikacijos
Dalies numeris 742C163750JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 75 OHM 2506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 950213 pcs Duomenų lapas 1.742C163750JP.pdf2.742C163750JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Serija 742 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 75
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2506, Concave, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 8 Pins skaičius 16
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 75 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals