742C163331JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163331JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C163331JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 330 OHM 2506
Duomenų lapai: 742C163331JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
742C163331JTR specifikacijos
Dalies numeris 742C163331JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 330 OHM 2506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5181 pcs Duomenų lapas 742C163331JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Serija 742 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 330
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)