742C163223JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C163223JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C163223JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2506
Duomenų lapai: 742C163223JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
742C163223JTR specifikacijos
Dalies numeris 742C163223JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 22K OHM 2506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4339 pcs Duomenų lapas 742C163223JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Serija 742 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 22k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 2506, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 742C163223JDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išsamus aprašymas 22k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated