742C1631002F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C1631002F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C1631002F
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2506
Duomenų lapai: 1.742C1631002F.pdf2.742C1631002F.pdf
  • Pranešimas
742C1631002F specifikacijos
Dalies numeris 742C1631002F Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4570 pcs Duomenų lapas 1.742C1631002F.pdf2.742C1631002F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Serija 742 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 10k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2506, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai Q4101102
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) Išsamus aprašymas 10k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals