742C083393JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083393JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C083393JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206
Duomenų lapai: 742C083393JP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
742C083393JP specifikacijos
Dalies numeris 742C083393JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5275272 pcs Duomenų lapas 742C083393JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija 742 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 39k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 742C083393JPCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
Išsamus aprašymas 39k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated