742C083220JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083220JTR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 742C083220JTR
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206
Duomenų lapai: 742C083220JTR.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
742C083220JTR specifikacijos
Dalies numeris 742C083220JTR Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 22 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5625 pcs Duomenų lapas 742C083220JTR.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija 742 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 22
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)