741X163102JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741X163102JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 741X163102JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506
Duomenų lapai: 741X163102JP.pdf
  • Pranešimas
741X163102JP specifikacijos
Dalies numeris 741X163102JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1755973 pcs Duomenų lapas 741X163102JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
Serija 741 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1506, Convex, Long Side Terminals Kiti vardai 741X163102JPTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
Išsamus aprašymas 1k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated