741C083332JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741C083332JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 741C083332JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 0804
Duomenų lapai: 741C083332JP.pdf
  • Pranešimas
741C083332JP specifikacijos
Dalies numeris 741C083332JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5644830 pcs Duomenų lapas 741C083332JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija 741 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 3.3k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0804, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 741C083332JPTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
Išsamus aprašymas 3.3k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
741C083330JP
741C083330JP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Sandelyje: 5418182 pcs
parsisiųsti: 741C083330JP.pdf
RFQ
741C083332J
741C083332J
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 0804