741C083101JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
741C083101JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 741C083101JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804
Duomenų lapai: 741C083101JP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
741C083101JP specifikacijos
Dalies numeris 741C083101JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5190615 pcs Duomenų lapas 741C083101JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija 741 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0804, Concave, Long Side Terminals Kiti vardai 741C083101JPCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.020" (0.50mm)
Išsamus aprašymas 100 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
741C083104JP
741C083104JP
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 100K OHM 0804
Sandelyje: 3149962 pcs
parsisiųsti: 741C083104JP.pdf
RFQ
741C0831001FP
741C0831001FP
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 1K OHM 0804
Sandelyje: 1858715 pcs
parsisiųsti: 741C0831001FP.pdf
RFQ
741C083101J
741C083101J
apibūdinimas: RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804