740X043330JP
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
740X043330JP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 740X043330JP
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0302
Duomenų lapai: 740X043330JP.pdf
  • Pranešimas
740X043330JP specifikacijos
Dalies numeris 740X043330JP Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0302 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1907141 pcs Duomenų lapas 740X043330JP.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serija 740 Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 33
"Power Per Element" 31mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 2 Pins skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Išsamus aprašymas 33 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals