73WL7R047J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL7R047J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73WL7R047J
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.047 OHM 5% 2W 2512 WIDE
Duomenų lapai: 73WL7R047J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73WL7R047J specifikacijos
Dalies numeris 73WL7R047J Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.047 OHM 5% 2W 2512 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 436741 pcs Duomenų lapas 73WL7R047J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serija 73WLx Atsparumas 47 mOhms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.71mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 mOhms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film