73WL6R270J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL6R270J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73WL6R270J
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.27 OHM 5% 1W 2010 WIDE
Duomenų lapai: 73WL6R270J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73WL6R270J specifikacijos
Dalies numeris 73WL6R270J Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.27 OHM 5% 1W 2010 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 680271 pcs Duomenų lapas 73WL6R270J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serija 73WLx Atsparumas 270 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.71mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 270 mOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film