73WL4R180F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WL4R180F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73WL4R180F
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.18 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE
Duomenų lapai: 73WL4R180F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73WL4R180F specifikacijos
Dalies numeris 73WL4R180F Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.18 OHM 1% 3/4W 1206 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 2467978 pcs Duomenų lapas 73WL4R180F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija 73WLx Atsparumas 180 mOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Thick Film