73WE6R075F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73WE6R075F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73WE6R075F
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.075 OHM 1% 1W 2010 WIDE
Duomenų lapai: 73WE6R075F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73WE6R075F specifikacijos
Dalies numeris 73WE6R075F Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.075 OHM 1% 1W 2010 WIDE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 260341 pcs Duomenų lapas 73WE6R075F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serija 73WEx Atsparumas 75 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.71mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 75 mOhms ±1% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Current Sense Thick Film