73M5R024F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73M5R024F
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.024 OHM 1% 5W 4527
Duomenų lapai: 73M5R024F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73M5R024F specifikacijos
Dalies numeris 73M5R024F Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.024 OHM 1% 5W 4527 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 22626 pcs Duomenų lapas 73M5R024F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 4527 Dydis / Matmenys 0.449" L x 0.272" W (11.40mm x 6.90mm)
Serija 73M5 Atsparumas 24 mOhms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Nonstandard Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 24 mOhms ±1% 5W Chip Resistor Nonstandard Current Sense Metal Film