73M1AR006F
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73M1AR006F
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.006 OHM 1% 1W 1206
Duomenų lapai: 73M1AR006F.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73M1AR006F specifikacijos
Dalies numeris 73M1AR006F Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.006 OHM 1% 1W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 130995 pcs Duomenų lapas 73M1AR006F.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija 73M1A Atsparumas 6 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.035" (0.90mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 6 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Metal Film