73L4R15G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L4R15G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73L4R15G
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.15 OHM 2% 1/4W 1206
Duomenų lapai: 73L4R15G.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73L4R15G specifikacijos
Dalies numeris 73L4R15G Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.15 OHM 2% 1/4W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 4286557 pcs Duomenų lapas 73L4R15G.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija 73Lx Atsparumas 150 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 150 mOhms ±2% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film