73L3R18G
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L3R18G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73L3R18G
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.18 OHM 2% 1/8W 0805
Duomenų lapai: 73L3R18G.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73L3R18G specifikacijos
Dalies numeris 73L3R18G Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.18 OHM 2% 1/8W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 3825005 pcs Duomenų lapas 73L3R18G.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija 73Lx Atsparumas 180 mOhms
Galia (vatais) 0.125W, 1/8W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 180 mOhms ±2% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film