73L2R51J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73L2R51J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73L2R51J
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.51 OHM 5% 1/10W 0603
Duomenų lapai: 73L2R51J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73L2R51J specifikacijos
Dalies numeris 73L2R51J Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.51 OHM 5% 1/10W 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 4372937 pcs Duomenų lapas 73L2R51J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±300ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0603 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija 73Lx Atsparumas 510 mOhms
Galia (vatais) 0.1W, 1/10W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 510 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film