73E6R068J
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
73E6R068J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 73E6R068J
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas RES 0.068 OHM 5% 1W 2010
Duomenų lapai: 73E6R068J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
73E6R068J specifikacijos
Dalies numeris 73E6R068J Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas RES 0.068 OHM 5% 1W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švino / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 512714 pcs Duomenų lapas 73E6R068J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija 73Ex Atsparumas 68 mOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.71mm) funkcijos Current Sense
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film