653P20003I2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
653P20003I2T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 653P20003I2T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD
Duomenų lapai: 1.653P20003I2T.pdf2.653P20003I2T.pdf
  • Pranešimas
653P20003I2T specifikacijos
Dalies numeris 653P20003I2T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 200.0000MHZ LVPECL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14551 pcs Duomenų lapas 1.653P20003I2T.pdf2.653P20003I2T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 653
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVPECL
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 200MHz Išsamus aprašymas 200MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 88mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -