637V10625C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
637V10625C2T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 637V10625C2T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.637V10625C2T.pdf2.637V10625C2T.pdf
  • Pranešimas
637V10625C2T specifikacijos
Dalies numeris 637V10625C2T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 36003 pcs Duomenų lapas 1.637V10625C2T.pdf2.637V10625C2T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 637
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 106.25MHz Išsamus aprašymas 106.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 66mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -