636N3C025M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636N3C025M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 636N3C025M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: 1.636N3C025M00000.pdf2.636N3C025M00000.pdf
  • Pranešimas
636N3C025M00000 specifikacijos
Dalies numeris 636N3C025M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 25.000MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55777 pcs Duomenų lapas 1.636N3C025M00000.pdf2.636N3C025M00000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 636
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, TTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 25MHz Išsamus aprašymas 25MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
636M3I028M63636
636M3I028M63636
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: OSC XO 28.63636MHZ HCMOS TTL SMD
Sandelyje: 63055 pcs
parsisiųsti: 636M3I028M63636.pdf
RFQ
636NH/2
636NH/2
Gamintojai: APEM Inc.
apibūdinimas: SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V