636L3C077M76000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3C077M76000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 636L3C077M76000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD
Duomenų lapai: 1.636L3C077M76000.pdf2.636L3C077M76000.pdf
  • Pranešimas
636L3C077M76000 specifikacijos
Dalies numeris 636L3C077M76000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58589 pcs Duomenų lapas 1.636L3C077M76000.pdf2.636L3C077M76000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija 636
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS, TTL
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.051" (1.30mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 77.76MHz Išsamus aprašymas 77.76MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 40mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 10µA