633V5006A3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V5006A3T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 633V5006A3T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.633V5006A3T.pdf2.633V5006A3T.pdf
  • Pranešimas
633V5006A3T specifikacijos
Dalies numeris 633V5006A3T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32795 pcs Duomenų lapas 1.633V5006A3T.pdf2.633V5006A3T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 167.3728MHz Išsamus aprašymas 167.3728MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 66mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
633V5005C3T
633V5005C3T
Gamintojai: CTS Electronic Components
apibūdinimas: OSC XO 167.3728MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 32437 pcs
parsisiųsti: 633V5005C3T.pdf
RFQ
633V5003I3T
633V5003I3T
Sandelyje: 35786 pcs
parsisiųsti: 633V5003I3T.pdf
RFQ
633W-48 BLK
633W-48 BLK
Gamintojai: E-Z-Hook
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 48"
parsisiųsti: 633W-48 BLK.pdf
633W-36 R/B
633W-36 R/B
Gamintojai: E-Z-Hook
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA/GRABBER 36" 2PC
parsisiųsti: 633W-36 R/B.pdf
633W-36 BLK
633W-36 BLK
apibūdinimas: TEST LEAD BANANA TO GRABBER 36"
parsisiųsti: 633W-36 BLK.pdf
633W-36 RED
633W-36 RED
parsisiųsti: 633W-36 RED.pdf