633V2506A2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V2506A2T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 633V2506A2T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 156.26953MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.633V2506A2T.pdf2.633V2506A2T.pdf
  • Pranešimas
633V2506A2T specifikacijos
Dalies numeris 633V2506A2T Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 27185 pcs Duomenų lapas 1.633V2506A2T.pdf2.633V2506A2T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 156.26953MHz Išsamus aprašymas 156.26953MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 66mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -