633V15625I3T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V15625I3T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 633V15625I3T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.633V15625I3T.pdf2.633V15625I3T.pdf
  • Pranešimas
633V15625I3T specifikacijos
Dalies numeris 633V15625I3T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30729 pcs Duomenų lapas 1.633V15625I3T.pdf2.633V15625I3T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 156.25MHz Išsamus aprašymas 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 66mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -