633V12506C2T
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
633V12506C2T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 633V12506C2T
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: 1.633V12506C2T.pdf2.633V12506C2T.pdf
  • Pranešimas
633V12506C2T specifikacijos
Dalies numeris 633V12506C2T Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31968 pcs Duomenų lapas 1.633V12506C2T.pdf2.633V12506C2T.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 633
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±20ppm
Dažnumas 125MHz Išsamus aprašymas 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 66mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -