632N3I033M33300
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632N3I033M33300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 632N3I033M33300
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 632N3I033M33300.pdf
  • Pranešimas
632N3I033M33300 specifikacijos
Dalies numeris 632N3I033M33300 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 33.333MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 80542 pcs Duomenų lapas 632N3I033M33300.pdf
Įtampa - tiekimas 2.5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 632
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±50ppm
Dažnumas 33.333MHz Išsamus aprašymas 33.333MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) 15µA