632L3I016M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
632L3I016M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 632L3I016M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 16.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 632L3I016M00000.pdf
  • Pranešimas
632L3I016M00000 specifikacijos
Dalies numeris 632L3I016M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 16.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99305 pcs Duomenų lapas 632L3I016M00000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija 632
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai CTX1299TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 16MHz
Išsamus aprašymas 16MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA