625M3I024M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625M3I024M00000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 625M3I024M00000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 625M3I024M00000.pdf
  • Pranešimas
625M3I024M00000 specifikacijos
Dalies numeris 625M3I024M00000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 107334 pcs Duomenų lapas 625M3I024M00000.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 625
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai CTX983TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 24MHz
Išsamus aprašymas 24MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 7mA