625L3I007M37280
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
625L3I007M37280 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 625L3I007M37280
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD
Duomenų lapai: 625L3I007M37280.pdf
  • Pranešimas
625L3I007M37280 specifikacijos
Dalies numeris 625L3I007M37280 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC XO 7.3728MHZ CMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 95003 pcs Duomenų lapas 625L3I007M37280.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 625
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis CMOS
Kiti vardai CTX975TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±50ppm Dažnumas 7.3728MHz
Išsamus aprašymas 7.3728MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 15mA