579S128CTT
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 579S128CTT
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: 1.579S128CTT.pdf2.579S128CTT.pdf
  • Pranešimas
579S128CTT specifikacijos
Dalies numeris 579S128CTT Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC TCXO 12.8000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9228 pcs Duomenų lapas 1.579S128CTT.pdf2.579S128CTT.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija 579
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 10-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas -
Dažnumas 12.8MHz Išsamus aprašymas 12.8MHz TCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 10-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 6mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -