520T25HA13M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520T25HA13M0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 520T25HA13M0000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD
Duomenų lapai: 1.520T25HA13M0000.pdf2.520T25HA13M0000.pdf
  • Pranešimas
520T25HA13M0000 specifikacijos
Dalies numeris 520T25HA13M0000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCTCXO 13.000MHZ CSNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54467 pcs Duomenų lapas 1.520T25HA13M0000.pdf2.520T25HA13M0000.pdf
Įtampa - tiekimas 2.8V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 520
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±2.5ppm
Dažnumas 13MHz Išsamus aprašymas 13MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -