520R20IA38M4000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520R20IA38M4000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 520R20IA38M4000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD
Duomenų lapai: 1.520R20IA38M4000.pdf2.520R20IA38M4000.pdf
  • Pranešimas
520R20IA38M4000 specifikacijos
Dalies numeris 520R20IA38M4000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCTCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 49767 pcs Duomenų lapas 1.520R20IA38M4000.pdf2.520R20IA38M4000.pdf
Įtampa - tiekimas 3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 520
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai CTX1345TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±2ppm Dažnumas 38.4MHz
Išsamus aprašymas 38.4MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA