520R20HT19M2000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520R20HT19M2000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 520R20HT19M2000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD
Duomenų lapai: 1.520R20HT19M2000.pdf2.520R20HT19M2000.pdf
  • Pranešimas
520R20HT19M2000 specifikacijos
Dalies numeris 520R20HT19M2000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC TCXO 19.2MHZ CLPSNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54605 pcs Duomenų lapas 1.520R20HT19M2000.pdf2.520R20HT19M2000.pdf
Įtampa - tiekimas 3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 520
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±2ppm
Dažnumas 19.2MHz Išsamus aprašymas 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -