520R15CT38M4000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520R15CT38M4000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 520R15CT38M4000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD
Duomenų lapai: 1.520R15CT38M4000.pdf2.520R15CT38M4000.pdf
  • Pranešimas
520R15CT38M4000 specifikacijos
Dalies numeris 520R15CT38M4000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 58429 pcs Duomenų lapas 1.520R15CT38M4000.pdf2.520R15CT38M4000.pdf
Įtampa - tiekimas 3V Įveskite TCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 520
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±1.5ppm
Dažnumas 38.4MHz Išsamus aprašymas 38.4MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -