520M15HA16M3680
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520M15HA16M3680 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 520M15HA16M3680
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD
Duomenų lapai: 1.520M15HA16M3680.pdf2.520M15HA16M3680.pdf
  • Pranešimas
520M15HA16M3680 specifikacijos
Dalies numeris 520M15HA16M3680 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCTCXO 16.368MHZ CLPSNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 55633 pcs Duomenų lapas 1.520M15HA16M3680.pdf2.520M15HA16M3680.pdf
Įtampa - tiekimas 1.8V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 520
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±1.5ppm
Dažnumas 16.368MHz Išsamus aprašymas 16.368MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -