520L15IA26M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520L15IA26M0000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 520L15IA26M0000
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD
Duomenų lapai: 1.520L15IA26M0000.pdf2.520L15IA26M0000.pdf
  • Pranešimas
520L15IA26M0000 specifikacijos
Dalies numeris 520L15IA26M0000 Gamintojas CTS Electronic Components
apibūdinimas OSC VCTCXO 26.000MHZ CSNWV SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 48648 pcs Duomenų lapas 1.520L15IA26M0000.pdf2.520L15IA26M0000.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 520
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Kiti vardai CTX1340TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm) Funkcija -
Dažnio stabilumas ±1.5ppm Dažnumas 26MHz
Išsamus aprašymas 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) 2.5mA