520L15HA16M3677
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520L15HA16M3677 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 520L15HA16M3677
Gamintojas / Gamintojas: CTS Electronic Components
Prekės aprašymas OSC VCTCXO 16.367667MHZ SMD
Duomenų lapai: 1.520L15HA16M3677.pdf2.520L15HA16M3677.pdf
  • Pranešimas
520L15HA16M3677 specifikacijos
Dalies numeris 520L15HA16M3677 Gamintojas CTS Electronic Components
Galimas kiekis 52556 pcs Duomenų lapas 1.520L15HA16M3677.pdf2.520L15HA16M3677.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite VCTCXO
Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija 520
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis Clipped Sine Wave
Darbinė temperatūra -10°C ~ 60°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija - Dažnio stabilumas ±1.5ppm
Dažnumas 16.367667MHz Išsamus aprašymas 16.367667MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 2mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -